Promocje

Majówka pod Jaskółką.
photo Całą zimę byliśmy pogrążeni w szarości i ciemności, utyskiwaliśmy na brak ruchu i chęci do czegokolwiek, marzyliśmy o zmianie klimatu i otoczenia... No    i stało się. Wielki błękit czeka i wzywa nas. Wiatr porywa na długie spacery plażą. Słońce smaga twarz złocistymi promieniami. Knajpki kuszą świeżą rybką prosto z kutra. Mewy zataczają coraz większe koła nad Ustką i śmieją się radośnie.

A w Ustce przy ulicy Kopernika stoi mały domek „Pod Jaskółką” i czeka na gości. Już pali się ogień w kominku, już słońce zagląda do przytulnych pokoików, już kwitną prymulki w ogródku.

 

Wyprzedź wakacje!
Czerwiec – to już lato! Już praży słońce, morze pachnie algami, zieleń jest świeża i jaskrawa, dni są najdłuższe w całym roku. Czyste i najbardziej bogate w jod powietrze pobudza do spacerów i uprawiania sportu. Dla spragnionych relaksu i odprężenia Bałtyk wciąż snuje swe niekończące się opowieści, których można słuchać godzinami siedząc wygodnie na plaży czy promenadzie (jednej z najpiękniejszych na całym polskim wybrzeżu).

Tak, to już lato, ale jeszcze nie ma tłumów, tłoku i nadmiernego gwaru a co najważniejsze – ceny są znacznie korzystniejsze niż w sezonie wysokim. Wszystkich kto tylko ma taką możliwość zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty:
- od 4 maja do końca czerwca promocja nawet do 50% !

 

Wrzesień

Nie było możliwości wyjechać na wakacje w lipcu czy sierpniu wtedy, kiedy WSZYSCY jechali? Niedobry SZEF właśnie latem nie dał urlopu? A może to i lepiej? Wszyscy już PO a Ty wciąż PRZED! I co więcej - będziesz korzystał z tego samego co oni płacąc o połowe taniej!! I na pewno tak będzie „Pod Jaskółką”!!! CZEKAMY we wrześniu i pazdzierniku.

P.S. We wrześniu woda w Bałtyku jest ciepła i cudnie kwitną wrzosy w okolicznych lasach...